Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.

Skaft av masurbjörk. Blad av stål. Slida av läder och sterlingsilver. Bär tillverkarens stämpel. Medföljande etui. Längd med knivslida 25 cm.

Smärre slitage. Repor.

1 100
97
103
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
10 maj 22:48
1 100 SEK
6 maj 21:10
1 000 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23