Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

Ellen Favorin, Motiv från Punkaharju.

Signerad EF. Olja på pannå 11,5 x 15,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 251
14 174
1 305
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (42 bud)
23 apr 19:51
1 251 EUR
8
23 apr 19:51
1 211 EUR
8
23 apr 19:50
1 201 EUR
23 apr 19:50
1 151 EUR
8
23 apr 19:50
1 101 EUR
23 apr 19:50
1 051 EUR
8
23 apr 19:49
1 001 EUR
23 apr 19:49
1 000 EUR
8
23 apr 19:49
920 EUR
23 apr 19:49
900 EUR
23 apr 19:49
835 EUR
8
23 apr 19:49
815 EUR
23 apr 19:49
810 EUR
8
23 apr 19:48
730 EUR
23 apr 19:48
710 EUR
8
23 apr 19:48
705 EUR
8
23 apr 19:48
630 EUR
23 apr 19:48
610 EUR
23 apr 19:48
590 EUR
23 apr 19:48
570 EUR
23 apr 19:47
550 EUR
23 apr 19:47
530 EUR
23 apr 19:47
510 EUR
23 apr 19:47
490 EUR
23 apr 19:46
470 EUR
23 apr 15:25
450 EUR
21 apr 20:52
430 EUR
20 apr 18:32
410 EUR
20 apr 18:32
400 EUR
20 apr 18:30
390 EUR
20 apr 18:26
370 EUR
20 apr 18:23
350 EUR
20 apr 18:23
340 EUR
20 apr 18:23
320 EUR
19 apr 15:07
300 EUR
19 apr 15:06
280 EUR
19 apr 15:06
260 EUR
19 apr 15:06
260 EUR
17 apr 22:03
240 EUR
16 apr 16:32
222 EUR
16 apr 16:32
220 EUR
16 apr 14:17
200 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146