Glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Slipade sidor. Signerad och numrerad 228/2000 samt etikettmärkt. Höjd 7,5, längd 8, djup 7 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
4 605
401
420
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
8
25 apr 19:16
4 605 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
25 apr 19:16
4 405 SEK
25 apr 19:08
4 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
22 apr 22:33
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
22 apr 22:32
4 000 SEK
22 apr 22:32
3 900 SEK
21 apr 11:50
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
20 apr 19:04
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 14:05
3 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
20 apr 14:05
3 200 SEK
20 apr 13:11
3 100 SEK
19 apr 14:49
2 900 SEK
19 apr 9:37
2 700 SEK
19 apr 9:37
2 500 SEK
19 apr 9:37
2 400 SEK
19 apr 9:25
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 apr 23:11
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1