Glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Slipade sidor. Signerad och numrerad 160/200 samt etikettmärkt. Höjd 7,5, längd 8, djup 7 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
4 220
368
385
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
25 apr 18:48
4 220 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 18:47
4 020 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
25 apr 18:47
4 000 SEK
25 apr 18:47
3 820 SEK
25 apr 18:47
3 620 SEK
25 apr 18:46
3 400 SEK
25 apr 18:46
3 200 SEK
25 apr 14:49
2 900 SEK
21 apr 19:56
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
21 apr 19:55
2 500 SEK
21 apr 19:55
2 400 SEK
21 apr 19:47
2 200 SEK
18 apr 23:10
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor