Mulberry, väska
Svart läder, detaljer av gulmetall, invändigt ett stort fack samt ett mindre med dragkedja, märkt "MULBERRY" samt med numrerad bricka, lås till nycklar medföljer, 28x9x18 cm
Bruksslitage. Nötta kanter. Mjuka veck. Torkad sprucken kant på kortsidorna vid öppningen.