Fanerad i valnöt, en iläggsskiva med sarg bredd 50 cm, diameter 110 cm, höjd 73 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Renoverad.
Klubbat pris
4 900
427
447
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
24 apr 17:12
4 900 SEK
24 apr 17:12
4 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 apr 17:10
4 500 SEK
24 apr 17:10
4 300 SEK
24 apr 17:09
4 100 SEK
24 apr 17:09
3 900 SEK
24 apr 17:09
3 700 SEK
24 apr 17:09
3 500 SEK
23 apr 19:59
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 apr 12:13
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 apr 17:38
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1