Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Målad byrå med tre lådor. Lös marmorskiva. Bredd 103, djup 51, höjd 84 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Nagg på skivan.

Klubbat pris
3 400
296
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 maj 21:13
3 400 SEK
4 maj 19:10
3 200 SEK
4 maj 18:10
3 000 SEK
4 maj 18:10
2 850 SEK
4 maj 12:18
2 600 SEK
4 maj 12:18
2 400 SEK
1 maj 20:13
2 200 SEK
30 apr 0:09
2 000 SEK
28 apr 21:48
1 200 SEK
28 apr 18:31
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14