Signerad och daterad -97, numrerad 401/1000. Brons. Höjd 37 cm.
Smärre slitage.
Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
26 apr 19:43
400 EUR
26 apr 19:43
390 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
26 apr 8:26
370 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 apr 8:26
350 EUR
20 apr 22:19
292 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
20 apr 22:19
272 EUR
20 apr 17:34
262 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
20 apr 12:06
242 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 0:33
222 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 apr 22:58
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1