Byrå/skåp, "Bebe", Waggeryds möbelfabrik, 1900-talets mitt.

Furu, delvis målat i polykroma färger. Bredd 128 cm, djup 42 cm, höjd 60 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
8 600
750
785
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
26 apr 16:50
8 600 SEK
26 apr 16:50
8 400 SEK
26 apr 16:50
8 100 SEK
26 apr 16:50
7 900 SEK
26 apr 16:49
7 800 SEK
26 apr 16:49
7 600 SEK
26 apr 16:49
7 550 SEK
26 apr 16:49
7 400 SEK
26 apr 16:49
7 200 SEK
26 apr 16:48
7 000 SEK
26 apr 16:48
6 800 SEK
26 apr 16:47
6 750 SEK
26 apr 16:47
6 550 SEK
26 apr 16:47
6 400 SEK
26 apr 16:47
6 200 SEK
26 apr 16:47
6 000 SEK
26 apr 16:47
5 800 SEK
26 apr 16:46
5 200 SEK
26 apr 16:46
5 000 SEK
26 apr 16:46
4 850 SEK
26 apr 16:46
4 700 SEK
26 apr 16:46
4 500 SEK
26 apr 16:46
4 200 SEK
26 apr 16:45
4 000 SEK
26 apr 16:45
3 850 SEK
26 apr 16:45
3 700 SEK
26 apr 16:45
3 500 SEK
26 apr 16:42
3 300 SEK
26 apr 16:32
3 100 SEK
26 apr 16:32
2 950 SEK
26 apr 16:31
2 900 SEK
25 apr 20:35
2 700 SEK
25 apr 20:35
2 500 SEK
25 apr 20:35
2 400 SEK
25 apr 19:07
2 200 SEK
25 apr 11:58
2 000 SEK
23 apr 21:06
1 100 SEK
23 apr 17:43
1 000 SEK
20 apr 8:17
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79