Signerad A. Bock och daterad 1956. Duk 65 x 100 cm.
Klubbat pris
12 500
1 090
1 141
Utropspris
15 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
2 maj 17:56
12 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
2 maj 17:19
12 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
29 apr 17:36
11 000 SEK
29 apr 16:28
10 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
29 apr 10:17
10 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 apr 20:23
6 000 SEK
28 apr 11:27
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 apr 8:18
2 000 SEK
26 apr 22:04
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1