Svart Intrecciato läder. Invändigt fodrad. Innerfack med dragkedja. Spegel. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. ca 40 x 25 cm. Dustbag.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
950
10 897
994
Utropspris
800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (21 bud)
29 apr 19:00
950 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
8
29 apr 18:45
930 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
29 apr 15:41
910 EUR
29 apr 15:41
900 EUR
29 apr 15:41
890 EUR
29 apr 15:41
870 EUR
29 apr 11:04
850 EUR
29 apr 11:04
830 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
28 apr 19:13
810 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 apr 11:07
790 EUR
23 apr 20:48
770 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
23 apr 20:46
750 EUR
23 apr 20:46
740 EUR
23 apr 18:45
720 EUR
23 apr 18:44
700 EUR
23 apr 18:44
700 EUR
23 apr 16:56
670 EUR
23 apr 10:40
650 EUR