Signerad UK och daterad -81. Olja på pannå 17,5 x 13,5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
600
6 816
634
Utropspris
800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
22 maj 15:41
600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
22 maj 7:29
550 EUR
19 maj 5:38
500 EUR
16 maj 12:02
460 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
15 maj 21:03
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
15 maj 16:22
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1