Signerad Kalevi Pyykönen och daterad -88. Olja på duk 120 x 60 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
220
2 523
230
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
27 apr 20:21
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 apr 20:21
200 EUR
27 apr 20:21
200 EUR
27 apr 20:21
190 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 apr 20:02
180 EUR
27 apr 19:59
160 EUR
27 apr 19:30
140 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 17:56
120 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 11:19
44 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1