Signerad J. Honkanen och daterad -77. Olja på duk 40 x 30 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
220
2 504
234
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
15 maj 20:27
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
15 maj 20:27
202 EUR
15 maj 20:26
200 EUR
15 maj 20:26
190 EUR
9 maj 12:04
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
9 maj 11:04
161 EUR
9 maj 8:01
151 EUR
8 maj 17:02
100 EUR