Signerad Fritz Jakobsson och daterad 1984. Akvarell. Passepartout 44 x 60 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
500
5 680
528
Utropspris
700 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
27 maj 19:15
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 maj 19:15
490 EUR
27 maj 19:15
470 EUR
27 maj 19:14
450 EUR
27 maj 19:14
400 EUR
27 maj 19:14
350 EUR
27 maj 18:50
300 EUR
27 maj 15:58
270 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 maj 20:09
250 EUR
24 maj 21:50
200 EUR
21 maj 5:33
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor