Etsning, 1981, signerad och numrerad 25/80 T.p.l'a. Plåtstorlek 29,5 x 22,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
130
1 491
136
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 maj 18:15
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 maj 18:11
120 EUR
3 maj 18:11
110 EUR
26 apr 11:22
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor