Litografi, 2014, signerad och numrerad 55/75. Bildstorlek 42 x 65 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
260
2 982
272
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
8
27 apr 19:39
260 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
27 apr 7:53
240 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 apr 23:30
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
26 apr 15:03
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 apr 14:44
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 apr 7:35
140 EUR
25 apr 19:07
130 EUR
23 apr 9:35
120 EUR
20 apr 10:23
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 9:32
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 0:46
66 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1