Carl August Fahlgren

(Sverige, 1819-1905)
Carl August Fahlgren
(Sverige, 1819-1905)

Carl August Fahlgren, Landskap.

Signerad CA FAHLGREN och daterad 1860. Olja på duk 51 x 71 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
476
5 460
498
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
29 apr 18:32
476 EUR
29 apr 18:31
456 EUR
29 apr 18:31
440 EUR
28 apr 18:52
420 EUR
28 apr 18:52
400 EUR
28 apr 18:51
380 EUR
28 apr 18:51
360 EUR
27 apr 19:46
320 EUR
27 apr 19:46
300 EUR
22 apr 22:48
200 EUR
22 apr 15:05
30 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219