David Rosén, skåp, "Napoli", Westbergs Möbler, 1900-talets mitt.
Fanerat med mahogny. Tre dörrar med stiliserad dekor i låg relief. Bakomliggande hyllinredning. Bredd 159, djup 44, höjd 127 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Repor på insidan. En ring i mässing saknas.