Carl-Einar Borgström, bokstöd ett par Ystad 1900-talets första hälft.
Mässing, märkta undertill, höjd ca 16 cm
Bruksslitage. Repor.
Klubbat pris
7 200
628
657
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
30 apr 15:58
7 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
30 apr 15:58
7 000 SEK
27 apr 22:41
6 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
25 apr 7:35
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 apr 16:42
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 apr 11:40
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1