Olja på duk, signerad samt daterad 1945, 48,5x64,5 cm
Skrapmärken.
Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (1 bud)
1 maj 18:38
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1