Modulsoffa, Erik Jørgensen Møbelfabrik A/S, Danmark, 1900-talets andra del.
Fyra moduler, textilklädda med lösa dynor i sits. Etikettmärkt. 2 hörnmodulerna 85 x 75 cm. 2 moduler med ryggstöd 68 x 85 cm. Sitthöjd 36, höjd 90 cm.
Något slitage. Fläckar. Ställvis vissa skador.
Auktionen avslutas
5 dagar 2 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor