Signerad Alfred Latour och daterad -54. Duk 24 x 35 cm.
Klubbat pris
2 700
237
252
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
18 maj 17:32
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
15 maj 0:08
2 500 SEK
15 maj 0:08
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
14 maj 6:51
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
14 maj 6:26
2 000 SEK