Patricia Urquiola, soffa, "Silver Lake", Moroso.
Svartlackerad metall, med textilklädsel. Sitthöjd 40, längd 260, höjd 78, djup 105 cm.
Svaga fläckar. Klädseln med ställvis vissa skador och lagningar.