Carborundumetsning, 1997, signerad 6/60. Bladstorlek 74 x 55 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
1 800
162
171
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
3 jun 14:11
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 jun 14:10
1 722 SEK
3 jun 14:10
1 611 SEK
3 jun 14:10
1 511 SEK
3 jun 14:10
1 211 SEK
30 maj 0:43
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1