Rund form, stiliserad dekor mot grön fond. Signerad Orrefors Ariel Nr 502 N Ingeborg Lundin. Diameter 16,5, höjd 7 cm.
Smärre ytslitage. Små skrapmärken undertill.
Klubbat pris
2 400
214
227
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
28 maj 17:16
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 maj 17:16
2 200 SEK
27 maj 23:28
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 maj 12:47
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 maj 16:21
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1