Ljusstakar, ett par, omkring 1900

Alabaster och mässing. Egyptiserande dekor, skaften i form av två stående kvinnofigurer, höjd 17 cm.

Märken. Repor. Smärre slitage.

300
27
29
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
10 jun 17:18
300 SEK