Pethrus Lindlöf, fåtöljer, ett par, "Eva", AB Lindlöfs möbler, Lammhult, 1970-tal.

Stomme av förkromat stålrör och canvas. Lösa dynor med läderklädsel. Sitthöjd 45, höjd 72 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
8 812
776
820
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
22 maj 19:16
8 812 SEK
22 maj 19:16
8 612 SEK
22 maj 19:16
8 550 SEK
22 maj 19:14
8 411 SEK
22 maj 19:13
8 211 SEK
22 maj 19:13
8 200 SEK
22 maj 19:13
8 011 SEK
22 maj 19:12
7 811 SEK
22 maj 19:12
7 800 SEK
22 maj 19:11
7 610 SEK
22 maj 19:11
7 410 SEK
22 maj 19:11
7 401 SEK
22 maj 19:11
7 201 SEK
22 maj 19:10
7 199 SEK
22 maj 19:10
6 999 SEK
22 maj 19:10
6 801 SEK
22 maj 19:08
6 799 SEK
22 maj 19:07
6 599 SEK
22 maj 19:07
6 500 SEK
22 maj 19:07
6 360 SEK
22 maj 19:07
6 160 SEK
22 maj 19:04
6 100 SEK
22 maj 19:00
5 900 SEK
22 maj 18:58
5 700 SEK
22 maj 18:58
5 500 SEK
21 maj 10:49
5 300 SEK
21 maj 10:49
5 100 SEK
21 maj 10:49
5 100 SEK
21 maj 10:40
4 500 SEK
21 maj 10:40
4 300 SEK
21 maj 10:40
4 200 SEK
21 maj 10:40
3 800 SEK
21 maj 10:40
3 600 SEK
20 maj 21:59
3 000 SEK
16 maj 20:26
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02