Signerad O. Mäkilä och daterad -51. Olja på pannå 55,5 x 33 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
400
4 552
425
Utropspris
600 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
19 maj 20:36
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
19 maj 20:34
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
11 maj 22:12
170 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 maj 20:16
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 maj 19:05
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1