Offset signerad och numrerad 77/200, bildyta 103x86 cm
Ej examinerad ur ram. Fläckar.
Klubbat pris
1 800
158
168
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
20 maj 18:57
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 maj 18:47
1 700 SEK
20 maj 17:56
1 600 SEK
20 maj 16:01
1 500 SEK
20 maj 14:41
1 400 SEK
20 maj 10:57
1 300 SEK
19 maj 19:46
1 200 SEK
15 maj 6:37
1 100 SEK
15 maj 2:10
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1