Etsning, 2005, signerad och märkt m.o.i.v. Plåtstorlek 20,5 x 25 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
340
3 862
359
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
22 maj 20:13
340 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
22 maj 20:13
320 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
22 maj 20:12
300 EUR
22 maj 20:12
300 EUR
22 maj 20:11
270 EUR
22 maj 20:11
250 EUR
22 maj 18:37
220 EUR
21 maj 20:33
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
21 maj 16:44
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
20 maj 19:16
85 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
16 maj 9:23
77 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
15 maj 20:38
30 EUR