Paavo Kaikkonen, Vinterlandskap.
Signerad P. Kaikkonen och daterad -63. Olja på duk 76 x 60 cm.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10