Almfanérad med rundade hörn och lackerad yta. En flyttbar hylla, vå lådor, samt två skåpdörrar med varsin bakomvarande hylla. Bredd 175, djup 33, höjd 75 cm. Nyckel finns.
Något slitage. Smärre fanerskador.
Klubbat pris
5 400
483
510
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
27 maj 13:52
5 400 SEK
27 maj 13:52
5 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
27 maj 13:51
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
27 maj 13:50
4 800 SEK
27 maj 13:49
4 400 SEK
27 maj 13:49
4 200 SEK
27 maj 13:47
4 000 SEK
27 maj 13:47
3 800 SEK
27 maj 13:46
3 600 SEK
27 maj 13:46
3 400 SEK
27 maj 13:45
3 200 SEK
27 maj 13:45
3 000 SEK