Trädgårdsmöbler i rotting. Höjd stolar/fåtöljer ca 80 cm, sitthöjd ca 33 cm. Fotpallar höjd ca 33 cm. Bord med glasskiva, diameter ca 75 cm, höjd ca 60 cm
Bitvis omfattande slitage och smärre skador.
Auktionen avslutas
4 dagar 3 timmar
333
30
31
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 383 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor