K Andersson, Carlman och ARG, bägare, 3 st, silver, Stockholm 1903-1949.
Två med invändig förgyllning, raka sidor, slät dekor, en med jugenddekor i relief, en med benhandtag. Minnesgravyrer. Höjd 8,5-15 cm, total vikt 840 gram.
Slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.