Auktioner online

Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, "Moses".
2m 58s
Åke Holm, "Moses".
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
4m 58s
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona barockstil 1900-tal.
10m 58s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK