Acke Hydén, Utan titel.
1m 19s
Acke Hydén, Utan titel.
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
2m 19s
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Olson, Flicka med katt.
3m 19s
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, armbandsur, 26 mm.
5m 19s
28 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Omega, Constellation, armbandsur, 34 mm.
7m 19s
5 555 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, Vårvinterlandskap med brygghus.
9m 19s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
11m 19s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK