Hermès, väska, "Birkin 35", 2010.
2d 21 tim
55 000 SEK
Utropspris
85 000 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
4d 15 tim
Bengt Lindström, Utan titel.
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 19 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
23 tim 1m
4 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK