Figurin, Buddai, porslin, Kina, 1900-tal.
2m 46s
15 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Sparre, Vy från Helsingfors.
1m 46s
4 800 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Salvador Dalí, "Réverérence du Groseillier".
1d 1 tim
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hugo Simberg, Efter regnet.
3m 46s
Hugo Simberg, Efter regnet.
8 000 EUR
Utropspris
7 500 - 8 500 EUR
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
1d 23 tim
6 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LeCoultre, fickur, savonett, 51 mm.
15m 46s
20 023 SEK
Utropspris
6 000 SEK