1369 föremål
Spegel rokokostil 1900-talets mitt.
59m
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Gadö, fisk.
1d 1 tim
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
2d 1 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Cottex 2000-tal.
2d
Golvlampa Cottex 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa sent 1900-tal.
2d
Taklampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK