1529 föremål
Taklampa 1900-talets mitt.
7d 5 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
7d 6 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson.
7d 7 tim
Soffbord, Englesson.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Bergman, "Vår".
7d 7 tim
Oskar Bergman, "Vår".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Einar Jolin, Sparvhök på sten.
7d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sabel, 1800-tal, med balja.
7d 8 tim
Sabel, 1800-tal, med balja.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
7d 8 tim
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Bærtling, "Hator".
7d 8 tim
Olle Bærtling, "Hator".
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Bærtling, "Nobi".
7d 8 tim
Olle Bærtling, "Nobi".
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Olson, "Västerbron", 1954.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Olson, "Mitla, Mexico", 1966.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean Roulet Le Locle, bordsur.
6d 1 tim
5 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK