263 föremål
Albert Edelfelt, Marie von Heiroth.
7d 8 tim
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Albert Lindfors, Hamnvy.
5d 7 tim
Albert Lindfors, Hamnvy.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Lindfors, Skiss för kuliss.
5d 7 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Aly Ben Salem, Utan titel.
7d 7 tim
Aly Ben Salem, Utan titel.
350 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband i 18K guld. Schweiz.
4d 3 tim
Armband i 18K guld. Schweiz.
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
4d 1 tim
Armband, 18K guld, Italien.
1 250 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Armband, 18K guld.
6d 8 tim
Armband, 18K guld.
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Arvid Broms, Rågskylar.
4d 2 tim
Arvid Broms, Rågskylar.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Bricka, Spanien, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Champagnekylare, 1900-tal.
1d 7 tim
Champagnekylare, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, örhängen, ca 1992.
5d 5 tim
Chanel, örhängen, ca 1992.
222 EUR
Utropspris
400 EUR
Eeli Jaatinen, Metande flicka.
4d 1 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero von Boehm, Sjölandskap.
7d 7 tim
Eero von Boehm, Sjölandskap.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
3d 7 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Spår".
2d 4 tim
Esa Riippa, "Spår".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
4d 1 tim
240 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj. 1950-tal.
7d 7 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR