1425 föremål
Acke Hydén, Utan titel.
3d 2 tim
Acke Hydén, Utan titel.
856 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
4d 5 tim
Lennart Rodhe, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 388 x 293 cm.
2d
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Charles Roka, Sydländsk skönhet.
1d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
2d 3 tim
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4 tim 39m
Soffbord sent 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 18-1900-tal.
4d
Slagbord, 18-1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, orientalisk, ca 833 x 83 cm.
2d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål på fot nysilver sent 1800-tal.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
1d
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
5 tim 23m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
1d 4 tim
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
C.G. Hallberg, bordslampa, 1930-tal.
1d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
5 tim 17m
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, skulptur, signerad.
5d 2 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
William Joseph Carroll, Kvinna med blommor.
1 tim 11m
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdssoffa, tidigt 1900-tal.
3d 2 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Regina".
5d 3 tim
Hermès, scarf, "Regina".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
23 tim 4m
Skåp, 1800-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
1d 2 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mosse Stoopendaal, "Haren".
4d 3 tim
Mosse Stoopendaal, "Haren".
5 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
7m 56s
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Olivlund, Umbrien".
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 34 mm.
6d 1 tim
17 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Waldemar Sjölander, Från Florens.
2d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
2 tim 45m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 2 tim
Bordslampa, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaisa Villikka, "Sirkus".
3d 1 tim
Kaisa Villikka, "Sirkus".
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 380 x 287 cm.
2d 1 tim
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
6d 4 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
5d 3 tim
Gucci, scarf, "Flora".
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK