Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

22 föremål
Golvlampor ett par modern tillverkning.
15m 50s
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1950-tal.
23 tim 35m
Golvlampa 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
21 tim 37m
Golvlampa med bord, 1950-tal.
4 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
14m 50s
Golvlampa 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
23 tim 18m
Golvlampa 1900-talets mitt.
2 422 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
5d 23 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK