Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

157 föremål
Golvlampa sent 1900-tal.
5d 13 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
6d 7 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 10 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-50-tal.
13 tim 15m
Taklampa, 1940-50-tal.
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
5d 12 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 14 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
1d 13 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljuskrona, empirestil, 1900-tal.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
6d 8 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930740-tal.
6d 7 tim
Taklampa, 1930740-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK