117 föremål
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
10 tim 51m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sonja Katzin, bordslampa, 1960/70-tal.
11 tim 17m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
1d 12 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Nattljusstake, empirestil, 1800-tal.
11 tim 35m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
11 tim 43m
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
12 tim 31m
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
13 tim 1m
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK