286 föremål
Dukar 3 st damast omkring 1900.
7d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
7d
Ulf Trotzig, komposition.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gösta Werner, "Brunt band".
7d
Gösta Werner, "Brunt band".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
7d
Sandro Chia, "For Lisa".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Vattenfall.
7d
Jules Schyl, Vattenfall.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
7d
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
7d
Ulf Trotzig, komposition.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Michael Qvarsebo, "Henrik VIII".
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
7d
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
7d
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, "Bistro" Hope 2000-tal.
7d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Holm, "Moses".
5d 21 tim
Åke Holm, "Moses".
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
5d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar två st , rokoko  1700-talets mitt.
6d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel 1900-tal.
5d 23 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
5d 23 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elisabeth Warling, Fiskarflicka med nät.
6d
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
6d
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nylund, ytterfoder 7 st., Rörstrand.
6d
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av dam med sjal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helmi Sjöstrand, "Gårdsinteriör - Motiv fra Böge".
6d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel obsidian, 1800-tal.
6d
Spegel obsidian, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Speldosa, 1800-talets senare del.
6d
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
6d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
6d
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jordi Arkö, "Frida Kalos nattvandring" 4 st.
6d
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander,  pingvin med blå kub.
6d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
4d 21 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets första hälft.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK