1323 föremål
Soffbord 1900-talets senare del.
54m 15s
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
56m 15s
Soffbord sent 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
58m 15s
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Victor Vasarely, "Terz petit".
1 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1 tim 4m
Soffbord sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
1 tim 8m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Havet.
1 tim 10m
Axel Lind, Havet.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Holger Fischer, Solrosor i vas.
1 tim 12m
5 550 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
1 tim 16m
4 955 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Poster 2 st "1984" Big Brother".
1 tim 18m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
1 tim 20m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 tim 34m
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
1 tim 36m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barstolar ett par sent 1900-tal.
1 tim 38m
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
1 tim 40m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
1 tim 42m
711 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1 tim 50m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Henri Michaux, komposition.
1 tim 52m
Henri Michaux, komposition.
5 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
1 tim 56m
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
1 tim 58m
Lennart Jirlow, "Kossan".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2 tim 4m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets senare del.
2 tim 6m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Åke Persson, "Yellow cab".
2 tim 8m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
2 tim 10m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Lerin, "Yttre stök".
2 tim 20m
Lars Lerin, "Yttre stök".
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ann Edholm, "Huset nr 7".
2 tim 22m
Ann Edholm, "Huset nr 7".
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
17 tim 40m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, omkring år 1900.
17 tim 43m
Bokhylla, omkring år 1900.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
19 tim 7m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Väggbord, ett par, 1800-tal.
19 tim 19m
Väggbord, ett par, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
19 tim 21m
Skåp, 1800-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
19 tim 28m
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal,
19 tim 31m
Fåtölj, 1970-tal,
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1930-40-tal.
19 tim 36m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
19 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 195 x 152 cm.
20 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
20 tim 16m
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
20 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
20 tim 26m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
21 tim 4m
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
21 tim 16m
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Två damer och ett krus..
21 tim 24m
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Luktdosa, silver, 1700-tal.
21 tim 28m
Luktdosa, silver, 1700-tal.
789 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobias Regell, "Cow", 2016.
21 tim 32m
Tobias Regell, "Cow", 2016.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
21 tim 36m
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2 310 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
21 tim 46m
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK