257 föremål
Taklampa, 1960-tal.
5d 5 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Gunnar Uotila, Sovande barn.
4d 4 tim
Gunnar Uotila, Sovande barn.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
6d 5 tim
Soffbord, 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
4 tim 11m
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Anna Snellman, Blommor.
2d 3 tim
Anna Snellman, Blommor.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld och opal.
5d 5 tim
Ring, 14K guld och opal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, laptopväska.
2d 3 tim
Gucci, laptopväska.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Flora Graeca".
6d 4 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, ca 15K guld med smaragder.
6d 5 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
1d 5 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Åke Mörtengren, Komposition i grått.
6d 4 tim
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Koponen, Landskap.
2d 3 tim
Erkki Koponen, Landskap.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
4d 5 tim
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
1d 5 tim
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Jorma Hautala, "Upplyst vy".
5d 5 tim
Jorma Hautala, "Upplyst vy".
99 EUR
Utropspris
250 EUR
Mauri Heinonen, Buskage.
2d 3 tim
Mauri Heinonen, Buskage.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Väinö Rouvinen, "Vår".
4 tim 59m
Väinö Rouvinen, "Vår".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Bugning".
3d 5 tim
Outi Heiskanen, "Bugning".
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
5d 5 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
4d 5 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Olavi Haarala, Brustet träd.
5d 5 tim
Olavi Haarala, Brustet träd.
100 EUR
Utropspris
250 EUR