193 föremål
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
4d 13 tim
Pall, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
6d 20 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
5d 13 tim
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
5d 14 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
3d 16 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
4d 16 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK